Turkse beurs stijgt 100%

De Turkse beurs steeg in 2009 met 100%. De door financiële waarden gedomineerde XU-100 index was daarmee één van de best presterende beurzen van de opkomende markten.

Vooral banken waren in trek. Zij profiteerden van de renteverlagingen van de Turkse centrale bank. U kunt het gehele artikel lezen op onze nieuwe site die geheel toegewijd is aan de Turkse Beurs.
U kunt informatie verwachten over:

  • Hoe te beleggen op de Turkse beurs
  • Over de Turkse beursgraadmeter
  • Individuele aandelen
  • Beleggingsproducten
  • De Turkse economie

Volgt u die markt en heeft u tips of adviezen of wilt u een artikel schrijven, dan kunt u contact opnemen met ons via onze contactpagina.

Artikel is geprint van De Kritische Belegger: http://www.dekritischebelegger.nl

URL(internetadres) naar het artikel: http://www.dekritischebelegger.nl/aandelen/turkse-beurs-stijgt-100/

Gerelateerde artikelen:

Satilmis Ersintepe

Satilmis Ersintepe heeft economie gestudeerd aan de Universiteit van Amsterdam. Sindsdien heeft hij diverse functies in de financiele wereld bekleed. Sinds 2002 houdt hij zich bezig met de financiele journalistiek. Zo was hij redacteur van de financiële website BeursOnline en heeft tevens voor diverse sites geschreven.

facebook twitter

verkorte link:

top

Plaats een reactie